Na obzore: drsní Johnson a Reynolds

Kaktus18 marca, 2019

Kam sa vydá Dwayne Johnson? Ochráni Ryan Reynolds ženu Samuela L. Jacksona? A ako sa pomstil v stredoveku?  

Rubrika Na obzore nám z homepage zmizla, z MovieZone ale nie. Nájdete ju  tu  a vždy prvého, jedenásteho a dvadsiateho prvého v mesiaci sa v nej objavia novinky. Vždy do nej napcháme osem chystaných projektov, ktoré sa momentálne majstrujú u nás, v Hollywoode alebo niekde inde. Takže ak chcete byť pripravení na to, čo príde do kín za pár týždňov, mesiacov alebo rokov, starostlivo ju sledujte.

Dan Stevens a Alison Brie si vyjdú v  The Rental  na chate, nečaká je tam však odpočinok, ale poriadne hororový víkend. V  Hitman ‘s Wife’ s Bodyguard  bude Ryan Reynolds chrániť ženu Samuela L. Jacksona Salmu Hayek. A zachraňovať Európu. 

V thrilleri  Winter Lake  zistí mladý hrdina, že jeho sused a jeho dcéra Emma Mackey majú dosť možno prsty v veľa škaredom zločinu. V škandinávskom  The Head Hunter  si to vikingský bojovník rozdá s vraždiacim monštrom. 

Jennifer Lopez a jej partia bývalých striptérek sa v  The Hustlers at Scores  pokúsi obrat o veľké peniaze svojej bývalej klientov z Wall Street. V  Meet Me in a Happy Place  bude Zazie Beetz hľadať dvanásťročnú babu, ktorá sa stratila v New Yorku. 

V  Jumanji 3  sa na scénu vracia nielen Dwayne Johnson a jeho partia z minulého filmu, ale novo napríklad aj Danny Glover alebo Danny DeVito. V animáku  The Ark and the Aardvark  bude hraboš Gilbert dávať dohromady osadenstvo Noemovej archy. 

Categories

Napíš komentár

Meno *
Add a display name
Email *
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená
Webové stránky