Pánská jízda

Pánská jízda

Jun. 24, 2004Czech Republic
Tvoje hodnotenie: 0
10 1 hlas
čo sa deje?

Obsah

Pánská jízda (2004) Celý HD Film Online Zadarmo CZ-SK [Dabing&Titulky] Herci, Postavy, Trailer, Obsah: Otec Viktor (Martin Dejdar), velice schopný a úspěšný ve své profesi, a jeho syn Petr (Vladimír Škultéty), neméně úspěšný a nadějný student, se náhle ocitnou v nečekané situaci – po smrti ženy a matky se tyto dva ukázkové příklady dokonalého muže a studenta musí vypořádat s takovou banální záležitostí, jakou je péče o domácnost. Jako schopní, inteligentní a úspěšní muži v tom pochopitelně nevidí žádný problém. Marně je zkušený soused Lupínek, zasloužilý dědeček (Josef Abrhám) se čtyřmi vnoučaty na krku, varuje a nabízí pomoc. Mužská ješitnost a pýcha jsou silnější. Díky tomu se tak postupně dostávají do víru trapasů, problémů a katastrof, které postupně nahlodávají jejich sebevědomí a boří jejich pevné přesvědčení o vlastní dokonalosti. Ještě, že přijíždí na pomoc strýc Artur (Ondřej Vetchý).

I když, jak říká slogan filmu, . správný chlapi si poraděj sami., bez žen by to přesto zcela nešlo. Otec musí odolávat svodům a doslova se bránit nájezdům půvabné kolegyně (Světlana Nálepková), syn má zase ve své blízkosti pohlednou spolužačku Zuzanu (Zuzana Kajnarová) a strýc Artur problémy se svojí vlastní manželkou (Petra Špalková).

Pánská jízda je zkrátka hravé a vtipné vyprávění určené všem, kteří se rádi baví, i když je jim třeba do breku. Celovečerní debut režiséra a producenta Martina Kotíka, kterému se o kvalitách Pánské jízdy podařilo přesvědčit hvězdnou sestavu herců, svým vlídným a vkusným humorem pobaví diváky i divačky.

Originálny názov Pánská jízda
IMDb hodnotenie 3.1 164 hodnotení
TMDb hodnotenie 8 1 hodnotení

Režisér

Martin Kotík
Režisér

Obsadenie

Podobné filmy

Forrest Gump
The Party
Encounter
Superhypochondr
Sám doma 4
Bill & Ted Face the Music 2020 Online Zdarma CZ-SK [Dabing-Titulky] HD
Crash Test Aglaé
La lista de los deseos 2020 Online Zdarma CZ-SK [Dabing-Titulky] HD
Sorry to Bother You
The Swan Princess: A Royal Myztery
68 Kill
We’re Not Shooting a Film 2020 Online Zdarma CZ-SK [Dabing-Titulky] HD

Napíš komentár

Meno *
Add a display name
Email *
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená
Webové stránky